Képtár - Farkasréti Református Gyülekezet Honlapja

Főmenü:

Gyermekkarácsony 2016

Istentisztelet és szeretetvendégség - 2016 november

Gyülekezetünkbe az elmúlt vasárnap (2016.11.13) vendégek érkeztek. Vezető lelkészünk, dr. Molnár Sándor szolgált közöttünk. Építő igehirdetésében a gyülekezet összetartozását emelte ki Krisztusban. Nem jött egyedül, megtisztelt bennünket jelenlétével Arday Janka Zsolt főgondnok úr családjával és a nagytiszteletű asszony, Molnár Sándorné is. Az istentisztelet után szeretetvendégséget tartottunk, amelynek a megrendezéséért itt mondunk köszönetet gyülekezetünk tagjainak. Finom sütemények és tea mellet jóhangulatú szeretetteljes közösségben voltunk együtt, amely reményt adott arra, hogy igazi gyülekezet vagyunk, melyben Krisztus teste rajzolódik ki.

Búcsúzunk Bácsai Gábor Nagytiszteletű úrtól

2016. szept. 25-én, úrvacsorás istentisztelet és ünnepség keretében vettünk búcsút nagyra becsült lelkipásztorunktól, Bácsai Gábor Nagytiszteletű úrtól, aki véglegesen nyugdíjba vonult kis közösségünk éléről. Gyülekezetünk szép szavakkal emlékezett meg lelkipásztorunk és felesége egy évtizedes áldozatos munkájáról. A jelenlévő vezetőség, Nt. dr Molnár Sándor vezető Lelkész, Ardai Janka Zsolt főgondnok, Urbán Gyula gondnok úr és Réthy Miklós az ifjúság vezetője méltatták áldozatos működését. Kedves vendégként köszönthettük körünkben Blázy Márta nagytiszteletű asszonyt az evangélikus gyülekezet részéről, aki szintén megemlékezett leköszönő lelkészünk munkájáról. Kántorunk a Csillaghegyi kórus vendégszereplésével és Sáfár Orsolya operaénekes testvérünk énekével tette emlékezetessé ezt a szép, mégis fájó eseményt. Ezután szeretetvendégség következett kötetlen beszélgetéssel jó hangulatban, terített asztal mellett. Itt szeretnénk megköszönni mindenkinek a részvételt azt az áldozatkészséget,és sok segítséget, mellyel hozzájárultak ahhoz, hogy méltóképpen búcsúztassuk el szeretett lelkipásztorunkat.

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz